تصویر کابینت نئوکلاسیک سفید

هر آنچه که درباره کابینت نئوکلاسیک سفید باید بدانید …

یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین نمونه های کابینت در آشپزخانه های مدرن، کابینت نئوکلاسیک سفید است. اگرچه سبک نئوکلاسیک حدود 200 سال است که وجود دارد، اما حضور آن در آشپزخانه های مدرن هنوز به عنوان یک طراحی تازه و مجلل دیده می شود.

تصویر هر آنچه که درباره کابینت نئوکلاسیک سفید باید بدانید

از آنجایی که، افراد تمایل بیشتری به میانه روی و تعادل دارند تا افراط گرایی و زیاده روی، طراحی نئوکلاسیک را می توان به عنوان یک سبک تلفیقی در بین سبک های کلاسیک شلوغ و سبک های مدرن ساده و بی آلایش دید. سبکی که نه مانند سبک مدرن شما را در سکوت و سکون متمایز خود دعوت می کند و نه شلوغی، غنا و ویژگی های اشرافی سبک کلاسیک را دارد. سبک نئوکلاسیک از سبک های قدیمی و گذشته روم باستان الهام گرفته و زیبایی متمایز خود را به رخ می کشد و فضایی آرام و چشم نواز را در خانه و آشپزخانه ایجاد می کند.

توجه به این نکته ضروری است که هر مدل کابینت زیبایی خاص خود را دارد و نمی توان یک مدل را نسبت به مدل دیگر مطلوب تر دانست، زیرا این امر به ویژگی های خانه و آشپزخانه بستگی دارد.

مشخصات کابینت نئوکلاسیک سفید :

تصویر مشخصات کابینت نئوکلاسیک سفید

 • جنس مقاوم و ارتجاعی
 • فوق العاده رنگ پذیر
 • دارای طرح ها و ابزارهایی که هم ساده و هم ظریف هستند
 • ایده آل برای همه آشپزخانه ها، با هر اندازه
 • مناسب برای استفاده در دکورهای کلاسیک و مدرن
 • قیمت نسبتا بالا
 • مجلل نشان دادن فضای آشپزخانه
 • رعایت قرینگی و تقارن
 • توانایی ست شدن با سایر اجزای اضافی
 • ساده و ​​اجتناب از زرق و برق
 • قابل تطبیق با سلیقه های مختلف

یک آشپزخانه نئوکلاسیک سفید چگونه باید طراحی شود ؟

تصویر یک آشپزخانه نئوکلاسیک سفید چگونه باید طراحی شود

یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای این سبک از کابینت آشپزخانه رنگ سفید است. از زمان های قدیم، رنگ سفید توجه مردم را به خود جلب کرده است و این امر در حال حاضر در بین طراحان و افراد با هر ترجیح و سلیقه ای ادامه دارد.

با توجه به اندازه محدود خانه های آپارتمانی، رنگ سفید یکی از معدود رنگ‌هایی است که نور را به طور موثر منعکس می‌کند و به فضا ظاهری روشن و دلباز می‌دهد.

سفید همچنین رایج‌ترین رنگ برای کابینت‌های نئوکلاسیک است، زیرا مکمل سلیقه همه است و به خوبی با رنگ‌های دیگر در یک چیدمان ترکیب می‌شود.

سبک های کابینت نئوکلاسیک اغلب از رنگ هایی مانند خاکستری روشن، شیری، سفید، خاکستری تیره، قهوه ای روشن و تیره، بژ، آبی روشن و سبز پسته ای روشن استفاده می کنند، اما اشاره شده است که خانواده رنگ سفید محبوب ترین انتخاب برای این سبک است.

استفاده از رنگ سفید فضای آشپزخانه شما را بزرگ تر نشان می دهد و بازتاب نور را در فضا افزایش می دهد، همچنین ظاهر تمیز و پاکیزه به آشپزخانه می دهد.

بنابراین اگر فضای آشپزخانه شما محدود است، کابینت نئوکلاسیک سفید یک انتخاب بسیار مهم است!

اگر بخواهید از کابینتی با رنگ های ترکیبی یا چند رنگ استفاده کنید، رنگ سفید این ظرفیت را دارد که با هر رنگی که انتخاب می کنید ترکیب شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید کابینت آشپزخانه خود را به رنگ های تیره مانند قهوه ای سوخته در بیاوردی، اما اندازه آشپزخانه محدود است، می توانید کابینت های ردیف پایینی آشپزخانه را قهوه ای تیره (یا هر رنگ دیگری که ترجیح می دهید) و کابینت های قسمت های بالایی را با رنگ روشن تر  مانند سفید رنگ کنید.

در عوض، اگر آشپزخانه شما جزیره دارد، می توانید کابینت های تیره برای جزیره انتخاب کنید و برای کابینت‌ها، دیوارها و کاشی‌ بین کابینتی را به رنگ روشن مانند سفید انتخاب کنید. این جزیره در آشپزخانه جلب توجه می کند، زیرا رنگ غالب را اشغال می کند و با رنگ چشم نواز خود چشم ها را به خود جلب می کند.

به چه دلیل کابینت نئوکلاسیک سفید پر طرفدار است ؟

تصویر به چه دلیل کابینت نئوکلاسیک سفید پر طرفدار است

همه سبک های کابینت آشپزخانه با کابینت های رنگ روشن، به خصوص کابینت های سفید بسیار محبوب هستند. دلایل زیر را می توان در مورد اینکه چرا رنگ سفید در سبک نئوکلاسیک رنگ قابل توجهی است ذکر کرد:

 • آشپزخانه های بزرگ و کوچک می توانند از کابینت نئوکلاسیک سفید بهره ببرند.
 • اگر ظاهر تمام سفید را دوست ندارید، می توانید با انتخاب سنگ کابینت و پیشخوان تیره، یکنواختی فضا را از بین ببرید و تضاد رنگی لازم را به آن اضافه کنید. کابینت نئوکلاسیک سفید، تضاد رنگی را با رنگ های دیگر ایجاد می کند.
 • رنگ سفید همیشه مد است و هرگز از مد نمی افتد.
 • مخاطب این تصور را دارد که آشپزخانه مرتب و مرتب است، زیرا رنگ سفید حس پاکی و تمیزی را در آشپزخانه القا می کند.
 • کابینت نئوکلاسیک سفید، تزئینات و وسایل تزئینی را بیش از همه برجسته می کند. به عنوان مثال، اگر آشپزخانه سفید است، گلدان های کوچک یا بشقاب های تزئینی بیشتر خودنمایی می کنند.

جنبه های مثبت کابینت نئوکلاسیک سفید :

تصویر جنبه های مثبت کابینت نئوکلاسیک سفید

 1. ایجاد یک فضای مدرن با حفظ ظاهری جذاب در آشپزخانه و سبک خانه
 2. یکی دیگر از مزایای مهم کابینت های نئوکلاسیک سفید، ضد لک بودن آن ها است.
 3. توانایی کابینت نئوکلاسیک سفید برای مقاومت در برابر رطوبت
 4. توانایی کابینت نئوکلاسیک سفید برای مقاومت در برابر حرارت
 5. یک کابینت نئوکلاسیک سفید به راحتی تمیز می شود.

جنبه های منفی کابینت های نئوکلاسیک‌سفید :

تصویر جنبه های منفی کابینت های نئوکلاسیک سفید

 1. برای نصب کابینت های نئوکلاسیک سفید به افراد متخصص و ماهر نیاز است.
 2. کابینت های نئوکلاسیک سفید گران تر از کابینت های مدرن هستند.
 3. حساسیت کابینت های نئوکلاسیک سفید به خراش با وجود پوشش PVC

جنس کابینت نئوکلاسیک سفید چیست ؟

برای اجرای کابینت نئوکلاسیک سفید، می‌شود از متریال های زیر استفاده کرد:

 • کابینت چوبی
 • کابینت های چوبی روکش شده
 • کابینت با ممبران
 • کابینت پلی اورتان
 • کابینت انزو

اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک سفید :

تصویر اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک سفید

مزیت طراحی کابینت نئوکلاسیک این است که می توانید قبل از سفارش هر کالایی آن را به صورت طرح سه بعدی مشاهده کنید که به شما کمک می کند در انتخاب سبک و رنگ کابینت تصمیم بهتری بگیرید. طراحی سه بعدی به عنوان مرحله اولیه برای تولید ایده در آن فضا تلقی می شود و به اصطلاح از قبل بدانید چی می خرید.

توجه به تاج و زیر چراغ ها، محل قرارگیری ستون و سرستون ها و از همه مهمتر محل قرارگیری کابینت ها و جزیره آشپزخانه از نکات بسیار مهم در طراحی هر آشپزخانه ای است. این امر به ویژه در مورد کابینت های آشپزخانه نئوکلاسیک صادق است.

 • تاج و زیر چراغ

در واقع، کابینت آشپزخانه از عناصر جزئی تشکیل شده است که با ترکیب آنها یک دکوراسیون شیک ایجاد می شود. دو عضو جزئی کابینت نئو کلاسیک سفید، تاج و زیر چراغ، به میزان قابل توجهی به جذابیت این طرح کابینت خاص کمک می کند. بالا و پایین کابینت های دیواری دارای تاج و زیر چراغ است. در سبک نئو کلاسیک، تاج و زیر چراغ هم رنگ کابینت آشپزخانه است. تاج و زیر چراغ در کابینت نئم کلاسیک سفید منحصر به فرد است مشابه تاج و زیر چراغ سبک کلاسیک نیست.

 • ستون و سر ستون

تصویر ستون و سر ستون

ستون های نقش و نگار برجسته در این سبک از نظر ظاهر و متریال با سبک کلاسیک متفاوت است. در مقایسه با سبک کلاسیک، سبک نئوکلاسیک از ستون های کمتری استفاده می کند.حتی در بسیاری از سبک‌های کابینت نئوکلاسیک سفید، هیچ ستون قابل رویتی وجود ندارد و در کابینت‌های آشپزخانه نئوکلاسیک اجباری به ستون‌ها و سر ستون‌ها نیست.

 • دستگیره

تصویر دستگیره

دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید تاثیر زیادی در زیبایی ظاهر آشپزخانه شما دارد. کابینت ها زمانی زیبا می شوند که دستگیره داشته باشند. به طور معمول، آشپزخانه های نئوکلاسیک سفید شامل دستگیره های سرامیکی هستند. این دسته از دستگیره‌ها در مدل‌های مختلف و طیف وسیعی از رنگ‌ها عرضه می‌شوند.

 • جزیره

تصویر جزیره

از نظر دکوراسیون کابینت می توان از این جزیره به عنوان نقطه عطف آشپزخانه یاد کرد. ارتفاع معمولی جزیره در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک 90 سانتی متر است. با این حال، زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده کنیم، 70 تا 75 سانتی متر به خوبی کار می کند. که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را نشان می دهد.

 • کاور هود

یکی از اجزای اصلی طراحی کابینت نئوکلاسیک سفید، کاور هود است. برای پوشاندن هود و نصب آن متناسب با فضای آشپزخانه، کاور هود برای کابینت نئوکلاسیک سفید انتخاب می شود. کاور هود به سبک نئوکلاسیک انواع مختلفی دارند که همگی هود را پنهان کرده و از دیده شدن آن جلوگیری می کنند.

سخن پایانی:

خوشبختانه سبک های کابینت آشپزخانه بسیار متنوع است و به مشتریان این امکان را می‌دهد که از بین طرح‌ها و مدل‌های مختلف، رنگ و سبک دلخواه خود را انتخاب کنند.

با اینکه کابینت‌های نئوکلاسیک در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند اما رنگ سفید یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در این نوع از کابینت‌ها به شمار می‌رود. بزرگ‌تر جلوه دادن فضای آشپزخانه است،دلیل این محبوبیت است.همچنین رنگ سفید،رنگی است که هیچگاه از مد نمی افتد و با سایر وسایل و رنگ ها به راحتی ست می شود.

تصویر کابینت نئوکلاسیک سفید

1/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط