طراحی دکوراسیون تجاری – نکستا دیزاین

گروه نکستا دیزاین طراحی را مطابق با تنظیمات استراتژیک برای بیزینس تجاری شما، طراحی و اجرا می‌کند.

ما متخصص در طراحی فضاهای تجاری، نمایشگاهی و اداری هستیم.

ما یک استودیو متخصص در طراحی فضاهای تجاری، نمایشگاهی و درجه سوم هستیم.

و فضاهای تجاری اعم از مغازه، فروشگاه یا نمایشگاه را طراحی و اجرا می‌کنیم.

برخی از ایتم هایی که جزو محرمانگی های کاری ما نیست به شرح زیر است:

* از متریال های داخلی جذاب و مقرون به صرفه متناسب با پروژه را با اهداف روشن طراحی و اجرا می‌کنیم:

* با طراحی دکوراسون تجاری مجلل و کاربردی ارزش تجاری جدید ایجاد می‌کنیم.

* در طراحی از ارتباط موثر هویت، برند و محصولات شرکت استفاده می‌کنیم.

* و برخی از تکنیک های دیگر….

بیش از ۳ سال است که ما در کنار کارآفرینان و شرکت‌ها با توسعه پروژه‌های سفارشی، مطابق با استراتژی‌های شرکتی توسعه تجاری و موقعیت‌یابی در بازار که قادر به رشد کسب‌وکار آنها هستند، پروژه ها را طراحی و اجرا می‌کنیم.

ما نمایشگاه‌ها، مغازه‌ها، گوشه‌ها، مفاهیم نمایشگاهی، غرفه‌های نمایشگاهی، دفاتر و دفاتر مرکزی شرکت‌ها را طراحی می‌کنیم تا مشتریان را در تجارب همه‌جانبه برند جذب کنیم.

ما همچنین از توسعه پروژه های گرافیکی و ارتباطات شرکتی لازم مراقبت می کنیم و کارایی طراحی داخلی خود را بهبود می بخشیم.

ما به خوبی از پویایی SMEها و منطق توزیع سازمان یافته آگاه هستیم. ما یک فرهنگ بازاریابی ساختاریافته و یک چشم انداز بین رشته ای از پروژه را در طراحی مان لحاظ میکنیم.

ما در یک چشم انداز “چند کانالی” کار می کنیم و همه فضاهای شرکت، از دفاتر تا فروشگاه های موقت را به عنوان بخش های یکپارچه از یک برنامه بازاریابی و ارتباط واحد برای ایجاد و رشد فرصت های تجاری جدید در نظر می گیریم.

خدمات و پروژه های ما به شرح زیر است:

طراحی نمایشگاه

ما در طراحی داخلی برای ساخت نمایشگاه هایی که قادر به جذب مشتریان جدید و مشارکت آنها در یک تجربه خرید همه جانبه هستند، تخصص داریم. مجموعه های مدرن و کاربردی بر اساس هدف و موقعیت تجاری برند یا شرکت توسعه یافته اند. طراحی دائمی و موقت اتاق های نمایشگاه، برای بهبود کسب و کار شما و انتقال هویت برند شما.

طراحی غرفه نمایشگاهی

راه اندازی غرفه نمایشگاهی به عنوان یک ابزار بازاریابی

طراحی غرفه نمایشگاهی به معنای ایجاد یک فضای نمایشگاهی متناسب با قابلیت ارتباط کامل با برند، کیفیت محصول و ارزش‌های شرکت است. غرفه نمایشگاه تجاری به عنوان یک مکان ارتباطی در نظر گرفته شده است که می تواند توجه بازدیدکنندگان جدید را به خود جلب کند، آنها را درگیر کند و آنها را حفظ کند. مکانی که ساخت برنامه سفر نمایشگاه را باید لحظه ای واقعی از روایت و رویکرد مردم به فلسفه برند دانست.

راه اندازی استند را کشف کنید

طراحی مغازه و فرمت فضای فروش

ما متخصص طراحی داخلی برای ساخت مغازه ها، گوشه ها، قالب های نمایشگاهی، مغازه های موقت، مفاهیم فروشگاه هستیم. فضاهای فروش بر اساس قوانین مدرن توزیع سازمان یافته و معیارهای مبتکرانه تجاری بصری طراحی و توسعه یافته اند. محیط های تجاری سازمان یافته و ساختار یافته برای ارائه بهینه کالاهای در معرض نمایش و تسهیل فرآیند فروش. پروژه های طراحی داخلی قادر به شناسایی برند، هیجان زده و حفظ مشتری نهایی هستند.

طراحی دفاتر و دفتر مرکزی شرکت ها

طراحی داخلی سفارشی برای ساخت دفتر مرکزی یک شرکت و دفاتر آن یک ابزار بازاریابی اساسی برای افزایش تصویر و بهبود کارایی آن است.

سالها تجربه ثابت شده در بخش تخصیص فضا و طراحی اداری به ما این امکان را می دهد که از کارآفرینان، شرکت ها و حرفه ای ها در طراحی و توسعه فضاهای کاری کارآمد، محرک و راحت حمایت کنیم. مکان های نمادینی که قادر به انتقال موثر هویت و ارزش های یک شرکت هستند.

گرافیک و ارتباطات شرکتی

امروزه بیش از هر زمان دیگری پروژه گرافیک و ارتباط بخشی جدایی ناپذیر از طراحی نمایشگاه ها، غرفه های نمایشگاهی، مغازه ها و دفاتر شرکت ها می باشد.

در واقع، ادغام پروژه گرافیکی با طراحی داخلی از مرحله مقدماتی، فضاهای سازمانی را جذاب تر، همدلانه و جذاب تر می کند. همه عوامل تعیین کننده برای بهینه سازی عملکرد اقتصادی آنها و، نه کمتر، ظرفیت ارتباطی مجموعه.

رندر سه بعدی احساسی

ما رندرهای پیشنهادی و واقعی را ایجاد می کنیم که می توانند مشتری را جذب و درگیر کنند. سال‌ها فعالیت در بخش طراحی داخلی، مهارت‌های معماری، علاقه به جزئیات، حساسیت ترکیب‌بندی و مطالعه دقیق نور و بافت به رندرهای ما تأثیر احساسی و خاطره‌انگیز قوی می‌دهد. از مدل سازی جامد گرفته تا پس از تولید تصاویر برای بیان بهتر محصول و موقعیت تجاری برند.

Rate this service