طراحی پنت هاوس و روف گاردن – نکستا دیزاین

پنت هاوس در دنیای طراحی داخلی جالب ترین و در عین حال پیچیده ترین فضا است. انتخاب صحیح تمام جزئیات دکوراسیون برای دستیابی به تعادلی ضروری است که به شما امکان می دهد از هر فضا و در عین حال بیدار کردن حواس لذت ببرید. این کار مستلزم زمان و فداکاری است و ما از در نکستا دیزاین به شما کمک می‌کنیم تا به آن دست یابید.

با کمی خلاقیت می توانیم جنبه کاربردی را با یک دکوراسیون شیک و مدرن ترکیب کنیم. پنت هاوس می تواند به مکانی ایده آل تبدیل شود که تمام نیازهای ما را پوشش می دهد.

ایده های زیادی وجود دارد که می توانیم در چنین فضای کوچکی اجرا کنیم. چالش طراح داخلی دستیابی به فضاهایی با شخصیت خاص خود است، چه در پنت هاوس هایی که سقف های کم و شیب دار دارند که به دلیل پنجره های کم نور کمی دارند و هم در پنت هاوس هایی که سقف های بلند و نورپردازی عالی دارند.

سقف و دیوارهای سفید راه حلی عالی برای استفاده از نور طبیعی است

گیاهان

آنها را در مناطقی قرار دهید که سطح کافی از نور خورشید را دریافت می کنند. همانند اتاق خواب های معمولی، تخت نیز عنصری است که توجه ما را به خود جلب می کند. با توجه به طراحی خود، حتی می تواند محیط را سرگرم کننده و متفاوت جلوه دهد. تخت های گرد در طرح های اتاق زیر شیروانی و فضاهای کوچک به همان اندازه یک جداکننده کار می کنند.

حمام

حمام باید هوشمندانه طراحی شود و همه چیز لازم برای راحتی آن را در آن قرار دهد. سینک ها و حتی لامپ ها را می توان بدون مشکل قرار داد و یک واحه کوچک تازه و کاربردی ایجاد کرد. با فضای کافی، حتی یک وان حمام آن را به یک آبگرم شخصی تبدیل می کند. دوش ها یکی دیگر از عواملی است که نباید از دست داد و تمام لوکس بودن طراحی را تکمیل خواهد کرد.

هنگام طراحی سبک حمام، همیشه لازم است به درهای دسترسی فکر کنید. برای اینکه مشکل ساز نشوند، طرح های انبار کشویی عالی هستند. مدل هایی از درها هستند که در صورت وجود راهروهای باریک، هنگام دسترسی به سرویس بهداشتی مشکلی ایجاد نمی کنند. اگر نورگیر یا پنجره‌های کوچک وجود داشته باشد، شمع‌ها و دیگر منابع نوری حس عاشقانه واقعی را به شما می‌دهند.

نور حمام

روی دیوارها، نورها می توانند به برجسته کردن دکوراسیون یا بافت های جالب ما کمک کنند. طرح های حمام اتاق پنت هاوس فرصت دیگری برای آزمایش با سبک است. آزمایش با مواد مختلف از چوب تا طرح کاشی امکان پذیر است. در مورد دوم، کاشی های سفید را برای حمام های روشن توصیه می کنیم.

کفپوش

برای دستیابی به تضاد بهتر با دکوراسیون، از تصویر کفپوش ها و متریال آن غافل نشوید. به عنوان مکمل سفید، ما این امکان را داریم که از برخی جزئیات در رنگ مشکی استفاده کنیم. به عنوان مثال می‌توانیم مبلمان یا برخی از تزئینات را در پنجره‌ها قرار دهیم. به طور کلی رنگ مشکی روشی موثر برای شکستن یکنواختی رنگ سفید در طراحی و دکوراسیون داخلی پنت هاوس است.

برای لذت بردن با خانواده یا برای جمع شدن با دوستان باید وزن کنید. برای اینکه واقعاً خاص به نظر برسد، باید از یک تصویر بسته و سنگین برای اتاق نشیمن خود اجتناب کنیم.

مبلمان

مبلمانی که نمی توان آن را از دست داد، میزهای قهوه خوری است. آنها فضای زیادی را اشغال نمی کنند و همیشه برای قرار دادن چیزی مورد نیاز هستند. چه نوشیدنی و چه کتاب، میز قهوه همیشه لهجه خاصی به اتاق می دهد. یک مبل راحتی خوب را نیز نمی توان برای دستیابی به ظاهری جذاب از دست داد. نورپردازی همچنین باید تعادل کاملی با الگوی رنگ انتخاب شده ایجاد کند.

اگر پنت هاوس ابعاد بزرگی داشته باشد، می توان یک اتاق باز و شگفت انگیز ایجاد کرد. چند متر مربع اضافی فرصتی عالی برای امتحان مبلمان و منسوجات دیگر است. جزئیاتی از سازه وجود دارد که می تواند در کل طرح گنجانده شود، مانند تیرها. اگر اتاق با رنگ های کرم کار شده باشد.

شومینه

برای تکمیل طرح، اگر یک شومینه وجود داشته باشد، می تواند قهرمان کل این فضا شود. مانند اتاق خواب ها، اتاقی با رنگ های خنثی می تواند بهترین اتاق برای استراحت باشد. به عنوان مکمل، دکوراسیون می تواند مدرن یا با یک لمس مینیمالیستی خاص باشد. برای افزایش راحتی استفاده از کوسن تقریبا اجباری است. آنها همیشه رنگ را اضافه می کنند و انواع الگوهای جالب وجود دارد.

تقسیم بندی فضاها

به طور کلی، طرح های باز در پنت هاوس یک مزیت بزرگ است. ارتباط بین همه مناطق از بین نمی رود. اتاق نشیمن می تواند دسترسی مستقیم به اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه بدون استفاده از دیوار باشد. از مسدود کردن پنجره ها با پرده یا هر مبلمانی خودداری کنید تا نور طبیعی به اتاق نشیمن شما برجسته شود. به خصوص آنهایی که با رنگ های خنثی طراحی شده اند. سایر ایده ها و سبک ها را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

یکی از مزایای زندگی در پنت هاوس ، داشتن روف گاردن است، از دکوراسیون تراس اتاق زیر شیروانی خود غافل نشوید، باید با بقیه قسمت های خانه هماهنگ باشد.

روف گاردن

طراحی و ساخت باغ

نکستا دیزاین قادر است به کارفرمایان خود یک طراح سبز ارائه دهد که می تواند آنها را در انتخاب گیاهان، مبلمان و کفپوش راهنمایی کند تا با هم باغی را طراحی کنیم که منعکس کننده سلیقه و نیاز شما باشد.

ما به طراحی و ساخت روف گاردن های جدید و یا بازسازی روف گاردن های موجود رسیدگی می کنیم. هدف ما ایجاد روف گاردنی است که نگهداری آن به طور هماهنگ دلپذیر و کاربردی باشد.

طراحی ما

پروژه های ما به گونه ای طراحی شده اند که اقامت شما در فضای سبز شما را آرامش بخش و از هرج و مرج شهر فرار کنید. طراحی فضای سبز شما با تماس با متخصص کشاورزی طراح ما به منظور انجام بازدید، بررسی روف گاردن و آشنایی عمیق با سلیقه شما آغاز می شود.

به طور خاص، بافت اقلیمی، وضعیت خاک، قرار گرفتن در معرض آفتاب، خواسته های مشتری و غیره بررسی می شود تا پروژه ای مطابق با روف گاردن شما پیشنهاد شود. این مطالعه یک تخمین تقریبی رایگان اولیه را دریافت خواهد کرد که شامل یک طرح روف گاردن و یک پیشنهاد اقتصادی است. همچنین در پیوست گالری تصاویر با طرح‌های پیشنهادی مانند درختچه‌ها و درختان زینتی، مبلمان و سیستم‌ها را با هدف ارائه ایده‌ای از انتخاب‌های طراحی به شما ارائه خواهیم داد.

ما در نکستا دیزاین متقاعد شده ایم که روف گاردن باید شخصیت مشتری را منعکس کند تا نیازهای زیبایی شناختی و عملی باغ را برآورده کند.

نتیجه گیری

در پایان این مرحله، پس از کسب رضایت شما، ما می توانید با تیم باغبانمان به مرحله ساخت و ساز برویم. برای بازرسی و برآورد پروژه اتان با ما تماس بگیرید.

ما محیط بیرون را با توجه به درخواست و نیاز مشتری طراحی می کنیم و راه حل های طراحی سفارشی برای مبلمان و ترکیب تراس شما ارائه می دهیم.

به لطف کمک معماران و متخصصان صنعت، شبیه سازی های گرافیکی و تولید رندر را انجام می دهیم تا پیش نمایشی از نتیجه نهایی داشته باشیم.

نکستا دیزاین با طراحی معماری و اکیپ متخصص قادر هستیم گوشه سبزی را که همیشه آرزوی آن را داشتید برای شما ایجاد کنند.

Rate this service