طراحی نمای ساختمان- خدمات نکستا دیزاین

بخش طراحی نمای نکستا دیزاین راه حل های طراحی را برای به حداکثر رساندن عملکرد، ایمنی و بهره وری انرژی تجزیه و تحلیل و پیشنهاد می کند.

نماهای ساختمان ها با فرم های جدید از متفاوت ترین پیچیدگی های هندسی تکامل یافته اند. طرح های ارگانیک یا وجهی و روکش های نازک و ظریف به سرعت در حال تبدیل شدن به یک هنجار هستند. این اشکال باید بدون قربانی کردن الزامات عملکرد دیکته شده توسط شرایط محلی، اهداف پایداری انرژی، الزامات نظارتی و ایمنی و محدودیت‌های بودجه محقق شوند.

 

طراحی مفهومی نما

نکستا دیزاین تجزیه و تحلیل هایی را برای ارزیابی گزینه های بررسی شده در طول طراحی مفهومی انجام می دهد و به مشتریان خود در مورد بهترین راه حل ها را برای انجام کار به کارفرما پیشنهاد میدهد. ما سیستمی را انتخاب می کنیم که به بهترین وجه با هدف طراحی مطابقت دارد، محدودیت های بودجه و امکان سنجی را برآورده می کند. ما طرح نما را توسعه می‌دهیم که شامل نقشه ها، محاسبات اولیه است تا معیارهای عملکرد نما را مشخص کنیم.

 

طراحی دقیق و مهندسی نما

ما طراحی مهندسی جامعی را برای برآوردن دیدگاه معماری و ارائه نقشه های دقیق و مشخصات تجویزی، تا اطلاعات بسته کامل برای مناقصه ارائه می دهیم. ما از نزدیک با معماران، توسعه دهندگان و تولیدکنندگان برای ترکیب راه حل های طراحی نوآورانه که عملکرد و قابلیت ساخت را بهینه می کند، کار می کنیم.

 

تجزیه و تحلیل حرارتی و صوتی

نکستا دیزاین طراحی حرارتی سیستم های نما را با استفاده از کدها یا رویکرد تحلیل FEM با استفاده از پیشرفته ترین و قدرتمندترین نرم افزار توسعه می دهد. ما پشتیبانی فنی کاملی را برای عملکرد صوتی پوشش ساختمان ارائه می دهیم. از عملکرد کلی ساختمان گرفته تا رفتار صوتی سیستم جزئیات نما.

 

تجزیه و تحلیل بار خورشیدی و باد

کنترل تابش خورشیدی بر روی پوشش ساختمان برای جلوگیری از مصرف انرژی مرتبط با تهویه مطبوع تابستانی ضروری است. متعاقب آن گرم شدن بیش از حد سطوح و در نتیجه حجم هوای محیط های داخلی، شرایط ناراحتی حرارتی را ایجاد می کند. تحلیل انرژی خورشیدی و انرژی از نظر فنی بر روی یک مدل سه بعدی مجازی از ساختمان انجام می شود که اولین هدف آن ارائه مناسب ترین راهکارهای فنی و معماری برای بهینه سازی بهره های خورشیدی در ماه های زمستان و سایه اندازی سطوح به طراح می باشد. پنجره های شیشه ای رنگی در طول تابستان.

 

سازه های نما

ما قادر به توسعه طراحی ساختاری برای سیستم های نما، از جمله قاب های سازه ای از فولاد، آلومینیوم و چوب هستیم. ما همچنین قادر به توسعه محاسبات جزئیات برای سیستم های سفارشی و جزئیات ساختاری هستیم. محاسبه اتصال شیشه، چسب و سیلیکون بخشی از قابلیت های ماست.

 

مدل های BIM و نقشه های اجرایی

قابلیت های ما در مدل سازی سه بعدی پارامتریک و BIM به ما این امکان را می دهد که به طور مستقیم با تولید کنندگان مختلف در سراسر جهان کار کنیم و از تولیدکنندگان نما در تولید نقشه های اجرایی و ساختمانی حمایت کنیم. یک رویکرد مدل سه بعدی برای توسعه نقشه های خاص، نقشه های مونتاژ، لیست مواد و لیست های بسته بندی برای سفارشات مواد استفاده می شود.

Rate this service