بازسازی و نوسازی - خدمات نکستا دیزاین

چه کارهایی در نوسازی ساختمان گنجانده شده است؟ نوسازی ساختمان شامل کلیه کارهایی است که باعث اصلاح یا تغییر فضای داخلی و خارجی خانه می شود.

تصمیم گیری برای بازسازی یک ملک می تواند بسیار استرس زا باشد و اغلب نمی توان بین طرح ها، سبک‌ها، متریال‌ها، هزینه ها و مقررات مختلف درک کرد که در واقع چه چیزی می تواند در کار نوسازی گنجانده شود.

این زمان است که به سراغ افرادی که در حوزه معماری فعالیت دارند میرویم.

چه چیزی را می توانید در خانه خود تغییر دهید؟ آیا می خواهید خانه خود را بهبود ببخشید اما به ایده هایی نیاز دارید؟ اغلب این تصور برای فرد ایجاد می شود که چیزی را می توان بهبود بخشید، اما مشخص نیست که تغییر کدام قسمت بهتر است. و خیلی سوالات و مبهمات دیگر...

برای اینکه هیچ غافلگیری ناخوشایندی نداشته باشید، هنگامی که ایده واضحی از آنچه برای خانه خود می خواهید داشتید، با کارشناسان ما مشورت کنید و اطلاعات دقیقی در مورد طراحی، متریال ها و قیمت ها بخواهید. ما چندین پیشنهاد با متریال ها و قیمت های مختلف به شما ارائه می‌دهیم که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما می‌شود.

هیچ کدام از ما به اندازه همه ما باهوش نیست… با نکستا دیزاین، شریکی خواهید داشت که به اندازه شما برای پروژه شما ارزش قائل است. شریکی که بر تکمیل جزئیات تمرکز می کند، همان طور که می‌خواهید، و انتظار دارید، تیم نکستا دیزاین پروژه های بازسازی شما را در راستای اصول و قواعد معماری مشاوره می‌دهد و در نهایت پروژه شما را اجرا می‌کند.

یکی از رازهای موفقیت ما توانایی ما در درک نیاز مشتری است.

ما خدمات بازسازی خود را در زمینه های زیر گسترش داده ایم:

بازسازی پروژه های مسکونی

بازسازی پروژه های اداری

بازسازی پروژه های تجاری

بازسازی پروژه های تفریحی

بازسازی پروژه های ویلا

بازسازی پروژه های مسکونی

مشاوره بازسازی با مبلمان: خدمات ما در زمینه بازسازی با مبلمان برای خانه یا محل کار شما نه تنها مطابق با مبلمان به روز و متناسب است، بلکه از نظر کیفیت و عملکرد کلی با تمام استانداردهای مطرح مطابقت دارد. ما مشاوره ارائه می دهیم و همچنین انواع راه حل ها را به بهترین کت و شلوار برای تمام نیازهای خانه و همچنین دفتر شما ارائه می‌دهیم.

بهینه سازی فضا: ما در نکستا دیزاین به ​​شما کمک می کنیم تا متراژ مناسبی را که برای فضاهای شما ضروری است، کشف کنید. همچنین به شما در ارزیابی فضاهایی که برای اجاره یا خرید ملک برای سکونت یا کسب و کار خود در نظر دارید کمک می‌کنیم. خدمات بهینه سازی فضا ما این اطمینان را به شما می دهد که بهترین مشاوره را تجربه خواهید کرد.

توسعه بودجه: یکی از بهترین چیزهایی که برای خودمان در نظر گرفته ایم، انعطاف پذیری از نظر بودجه است. خدماتی که ما ارائه می کنیم صرفاً برای مجموعه ای از بودجه خاص طراحی نشده اند و بنابراین ما به اندازه کافی انعطاف پذیر هستیم تا در انواع بودجه ها، بزرگ یا کوچک کار کنیم. ما همچنین به شما در تعیین بودجه دقیق برای خدمات ساخت و ساز و همچنین بازسازی کمک می کنیم. ما در انواع بودجه ها و برای انواع ساختمان ها و همچنین اهداف طراحی کار می کنیم.

خدمات پس از فروش: ما تیمی متشکل از پرسنل با دانش فنی، باصلاحیت و همچنین آموزش دیده هستیم که در مجموع در بهترین حالت به مشتریان فعلی خود خدمت می کنیم. ما همیشه آماده دریافت کمک های پس از فروش در هر زمان و مکان مورد نیاز مشتریان هستیم.

بازسازی کلی ساختمان چقدر زمان میبرد ؟

برای بازسازی کلی صفر تا صد حدودا ۶۰ الی ۷۰ روز کاری زمان نیاز است

بازسازی ساختمان چگونه است ؟

بازسازی ساختمان به ۲ صورت جزئی و کلی امکان پذیر است بازسازی جزئی: برای ساختمان هایی تا عمر ۱۵ سال معمولا بازسازی جزئی نیاز است بازسازی جزئی شامل رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری دیوارها-سقف کاذب و نورمخفی در صورت نیاز-تعویض یا تعمیر کابینت و کمد دیواری ها و تغییراتی در کف مانند نصب پارکت و لمینت بازسازی کلی: برای ساختمان هایی با عمر بالاتر از ۱۵ سال بازسازی کلی نیاز است که در بازسازی کلی علاوه بر موارد گفته شده در بازسازی جزئی مواری همچون : تعویض سیستم مکانیلی و لوله کشی ساختمان-تعویض کابل ها و سیم کشی های برق و نور پردازی جدید- سیستم گرمایش و سرمایش- تخریب قسمت هایی از تیغه و تیغه چینی جدید- بازسازی حمام و سرویس های بهداشتی- تعویض درب و پنجره و ... نیاز است

آیا برای بازسازی ساختمان نیاز به طراحی هم داریم ؟

قطعا بله اگر بازسازی صفر تا صد انجام شود بهتر است قبل از شروع بازسازی فضای مورد نظر طراحی شود و قبل از اجرا، طرح به تایید کارفرما برسد. و در صورت نیاز به تغییرات در طراحی تغییرات لازم انجام شود

5/5 - (1 امتیاز)