طراحی دکوراسیون اداری – نکستا دیزاین

زمان سپری شده در دفتر، ساعات زیادی از روز هر کارمند و به مراتب مدیر را در بر می‌گیرد و به همین دلیل لازم است که محیطی دلپذیر، فضایی تا حد امکان آشنا و مجهز به تمام امکانات رفاهی لازم را داشته باشد. برای انجام فعالیت هایی که باید در داخل انجام شود.

برای طراحی بهتر فضای کاری خود می توانید به نکستا دیزاین اعتماد کنید که با استفاده از یک تیم متخصص و واجد شرایط در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا راه حلی را پیدا کنید که پاسخگوی تمام نیازهای شما و افرادی باشد که هر روز باید به ساختمان مراجعه کنند. . . ما اجرای یک پروژه سفارشی را برای شما با رعایت مقررات جاری به ارمغان می‌آوریم.

ما فضاهای کاری کارآمد را طراحی می کنیم

مرحله طراحی نشان دهنده نقطه شروع حیاتی برای زنده کردن ایده ها و رویاهای شما است. کارشناسان ما از ویژگی‌های معماری فضاها مراقبت می‌کنند و زیرمجموعه‌ای را ایجاد می‌کنند که هدف آن عملکردی بدون صرف نظر از ابعاد مناسب است.

توجه ویژه‌ای به جنبه زیبایی‌شناختی نمای بیرونی نیز خواهد شد، زیرا باید بتواند اندیشه‌ای را که شرکت شما از آن متولد شده است را به طور صادقانه نشان دهد و در عین حال، آن را به طور واضح و دقیق به همکاران شما منتقل کند. به این ترتیب می‌خواهیم احساس تعلق به یک خانواده پرجمعیت را در زمینه کاری ارضا کنیم، تیمی که برای یک هدف با هم کار می‌کنند و احساس انعکاس در آن. همه اینها به افزایش غرور و رضایت از شغل کمک می کند.

بنابراین این پروژه فقط یک طرح معماری نیست، بلکه معنای بسیار عمیق تری دارد و ما آماده هستیم تا درگیر شویم و توسط معماری کلیدی را شناسایی کنیم که درهای شما را به روی کل جهان باز می کند.

مبلمان اداری

به همین ترتیب، مبلمان نیز بخشی از یک طبقه بزرگتر و ارزشمندتر می شود.

در اختیار شما گروهی از طراحان داخلی با تجربه خواهید بود که کار خود را به کل چیدمان دفتر اختصاص خواهند داد.

هدف ما مطالعه سبکی است که برای شما مناسب است، به ترجیحات شما گوش دهیم و جوهر شخصیت شما و شرکت را آشکار کنیم. همه این عناصر همچنین با جستجوی ظرافت و شخصیت ترکیب می شوند تا نتیجه ای منحصر به فرد و تکرار نشدنی به دست آورند.

از مدرن، مینیمالیستی، قدیمی، تا استعماری، ما می دانیم که چگونه شما را در تمام این اشکال مختلف جهت دهی کنیم و همچنین، در جایی که ممکن است لازم باشد، چندین جنبه را با هم ترکیب کنیم.

به همین ترتیب، انتخاب مواد و نور مورد استفاده انجام خواهد شد. همه در اصل در یک قاب هماهنگ و سفارشی برای شما قرار داده شده است.

نکستا دیزاین، دفاتر با هر اندازه ای را طراحی و اجرا می‌کند

از دفتر نمایندگی کوچک گرفته تا مجتمع بزرگ نکستا دیزاین قادر به مدیریت حرفه ای هر پروژه ساختمانی است. اما تجربه واجد شرایط خود را در طراحی و تجهیز دفاتر برای مشاوره در سراسر کشور ارائه می دهند.

Rate this service