تصویر طراحی آنلاین دکوراسیون

با طراحی آنلاین دکوراسیون آشنا شوید…

تصویر با طراحی آنلاین دکوراسیون آشنا شوید

برای استخدام یک طراح برای دکوراسیون خانه خود باید پول زیادی پرداخت کنید و اگر خودتان این کار را انجام دهید، احتمالاً نتایج آن چیزی نخواهد بود که انتظارش را داشتید. اکنون، بسیاری از مردم دسترسی به یک طراح شایسته را دشوار می دانند. با توجه به این عوامل، طراحی آنلاین دکوراسیون به عنوان روشی آسان برای چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی پیشنهاد می شود.

طراحی آنلاین دکوراسیون چیست ؟

تصویر طراحی آنلاین دکوراسیون چیست

یک تکنیک جدید در طراحی داخلی، طراحی آنلاین دکوراسیون است که به شما این امکان را می دهد تا دکوراسیون منزل خود را به صورت آنلاین و مجازی طراحی کنید و قبل از چیدمان، نتیجه ی نهایی را ببینید. این طراحی نتایج بسیار واقعی تری نسبت به طراحی های سنتی و دستی به شما می دهد.

مشاور طراحی آنلاین دکوراسیون :

تصویر مشاور طراحی آنلاین دکوراسیون

شخصی که به صورت آنلاین، مثل حالت تلفنی یا نوشتاری و… یا به روش های دیگر در مورد فضا و دکوراسیون داخلی ساختمان مشاوره های لازم را ارائه می دهد، مشاور طراحی آنلاین دکوراسیون است. وی عناصری مانند فضا، رنگ، نور، بافت و… را با دقت لازم تجزیه و تحلیل می کند، سپس طرح های مورد نظر را طبق سلیقه‌ی دلخواه مشتری به صورت شخصی‌سازی شده ارائه می‌دهند.

از آنجایی که یک مشاور آنلاین دکوراسیون خوب تمام اطلاعات فنی و تخصصی لازم را دارد، مشاوره و کمک گرفتن از او می تواند بسیار مفید باشد. او به طیف گسترده ای از فرش ها، مبلمان و پارچه ها دسترسی دارد، از هماهنگی رنگ ها آگاه است، با نحوه خدمات کارگاه ها و افرادی که در آنجا کار می کنند و در زمینه های خود متخصص هستند، آشنا است. درصورتی که امکان مراجعه حضوری یا ملاقات حضوری میسر نباشد، می‌توانید با همکاری با مشاور طراحی آنلاین دکوراسیون، بهترین دکوراسیون مطابق با سلیقه خود را داشته باشید و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون چگونه به وجود آمد ؟

تصویر طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون چگونه به وجود آمد

E-Design یا E-Decoration اصطلاحات دیگری برای طراحی آنلاین دکوراسیون هستند. خدمات طراحی دکوراسیون به طور کلی بسیار گران است و برای همه در سراسر جهان قابل دسترسی نیست. اما امروزه با پدید آمدن طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون و ایجاد مزیت رقابتی، انحصار طراحی دکوراسیون توسط شرکت های خاص شکسته شده است. خدمات طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون هر روز در حال افزایش است و مخاطبان بیشتری را برای آموزش به خود جذب می کند.

چرا طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون ؟

تصویر چرا طراحی‌آنلاین‌دکوراسیون

دسترسی به طراحان آنلاین دکوراسیون به طور معمول آسان تر از طراحان سنتی و حضوری است. مشتریان تجربه مثبتی از کار با طراحان آنلاین دکوراسیون دارند، زیرا هزینه کمتری نسبت به سایر طراحان دارند. علاوه بر این، شما می توانید با توجه به دوره ی زمانی و روند فعلی که امروزه در حال گذر است، می توان با کم ترین رفت و آمد ها و ملاقات های دیداری، طراحی متناسب با سلایق و علایق خود داشته باشید.

مزایا و معایب :

مزایای طراحی آنلاین دکوراسیون :

تصویر مزایای طراحی آنلاین دکوراسیون

 • در مقایسه با ارتباطات معمولی، ارتباطات آنلاین سریعتر و موثرتر است.
 • مشتریان به راحتی می توانند خدمات آنلاین طراحی دکوراسیون را دریافت کنند.
 • طراحی آنلاین دکوراسیون به دلیل اینترنتی شدن مشاغل آینده روشنی دارد.
 • ظرفیت خدمت رسانی به مشتریان بیشتر
 • در مقایسه با روش های طراحی معمولی دکوراسیون، هزینه کلی به طور قابل توجهی کمتر است.
 • امکان دریافت نظرات و نتیجه فوری.
 • صرفه جویی در زمان بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • و…

معایب طراحی سنتی و معمولی دکوراسیون :

تصویر معایب طراحی سنتی و معمولی دکوراسیون

اغلب برای طراحان ددکوراسیون یا افراد عادی پیش می آید که قادر به انتخاب وسایل مناسب برای دکوراسیون داخلی نیستند. ناتوانی این افراد در تجسم نتیجه نهایی بزرگترین مشکل آنهاست. البته برنامه های سه بعدی ای برای طراحی آنلاین وجود دارند که حداقل تا حدی به این موضوع می پردازند، اما اشکالاتی نیز دارند، مانند:

 • مصنوعی بودن طرح و بافت موجود در تصویر
 • استفاده از نرم افزارهای سه بعدی برای طراحی نیاز به زمان و هزینه دارد.
 • برای انجام کوچکترین تغییرات نیاز به زمان زیادی دارد.
 • مشکلات نرم افزاری مانند مشکلات خروجی گرفتن، حجم بالا و غیره.

نرم افزار های طراحی آنلاین دکوراسیون :

نرم افزار های طراحی آنلاین دکوراسیون

برخی از نرم افزار های پر کاربرد طراحی آنلاین دکوراسیون :

 1. نرم افزار Infurnia

طراحان آنلاین دکوراسیون می توانند از آیتم های از پیش ساخته و آماده در این نرم افزار استفاده کنند. البته برنامه Infurnia با سفارشی سازی عناصر، امکان ساخت مدل های مختلف را نیز فراهم می کند.

 1. نرم افزار Planner 5D

با استفاده از نرم افزار Planner 5D می توانید مشخصات خانه مانند پنجره ها، دیوارها، درها، پله ها و پارتیشن ها را طراحی کنید. طراحی استخر یکی دیگر از امکانات این برنامه است.

 1. نرم افزار Roomstyler 3D home planner

استفاده از متریال ها و ابزارهای گرافیکی زیبا

توانایی مشاهده طراحی از زوایای مختلف

پتانسیل طراحی مبلمان برای فضای داخلی

امکان گنجاندن تصاویر واقعی محصولات

 1. نرم افزار Ikea home planner tools

شرکت IKEA که ابزار و وسایل دیگری مانند مبلمان را نیز تولید می کند، صاحب این برنامه است. شما می توانید از این نرم افزار برای تعیین قیمت نهایی محصولاتی که در طراحی استفاده کرده اید بهره ببرید. این نرم افزار همچنین شامل یک قسمت مجزا برای طراحی اجزا و لوازم آشپزخانه به نام Ikea kitchen planner می باشد.

 1. نرم افزار Design a Room

برای یافتن سبک طراحی دکوراسیون مورد نظر می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. سپس می‌توانید طرح‌های رنگی مختلفی را برای کف، کابینت، سقف، دیوارها، میزها و غیره انتخاب کنید تا در نهایت ایده‌آل‌ترین و جذاب‌ترین ترکیب برای طراحی آنلاین دکوراسیون انتخاب کنید.

 1. نرم افزار Autodesk Homestyler

این نرم افزار توسط شرکت Autodesk ساخته شده است که Revit، Auto Cad و 3D Max را نیز ساخته است. شما می توانید در این نرم افزار علاوه بر گزینه طراحی آنلاین دکوراسیون به نسخه طراحی پلان و طراحی سه بعدی پروژه دسترسی داشته باشید.

 1. نرم افزار The Home Renovator

با استفاده از این نرم افزار می توانید نوع و رنگ مصالح ساختمانی مانند کاشی، سرامیک، گچ و… را انتخاب کرده و مقدار مورد نیاز را محاسبه کنید. برای مثال، با انتخاب نوع و طرح کاشی‌ و سرامیک، می‌توانید دید کلی از فضای تکمیل‌شده به دست آورید.

معروف ترین سایت های طراحی آنلاین دکوراسیون :

تصویر معروف ترین سایت های این زمینه

توجه به طراحی دکوراسیون اخیراً در راس اولویت های مردم قرار گرفته است، به ویژه در میان کسانی که به مدرن و به روز بودن اهمیت می دهند.

با توجه به تمایل بسیاری از افراد به تغییر دکوراسیون داخلی به صورت سالانه و حتی ماهانه و نیز سلایق افراد به انواع سبک‌های دکوراسیون، بنابراین نیاز به مراجعه به معروف ترین سایت ‌های طراحی آنلاین دکوراسیون برای ایده گرفتن از کارهای آنها بیش از پیش شده است.

در این قسمت از مقاله سعی داریم شما را با ممعروف ترین سایت‌های طراحی آنلاین دکوراسیون آشنا سازیم تا با الهام گرفتن از ایده‌های آنها خانه‌ای جذاب و زیبا برای خود طراحی کنید.

نکستا دیزاین : طراحی آنلاین معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون

ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم شما عزیزان را با سلیقه خودتان بیشتر آشنا کنیم و در انتخاب بهترین دکوراسیون برای منزل، محل کار، و… راهنمایی کنیم.

ما در نکستا دیزاین با تیم طراحی متشکل از کارشناسان و کارشناسان ارشد معماری و معماری داخلی که آشنایی کامل با متریال های موجود و اجرا دارند با طراحی های فاخر توانستیم رضایت کارفرمایان متعددی را جلب کنیم.

در این قسمت نیز متوانید طراحی و پروژه های ما را مشاهده فرمایید.

تماس با ما :

۰۲۱-۲۸۴۲۹۸۴۹

۰۹۱۰-۷۵۳۶۰۰۵

 • سایت BRIGHT BAZAAR

یکی از بهترین و مشهورترین سایت‌های طراحی آنلاین دکوراسیون Bright Bazaar است که تمامی ایده‌های آن متعلق به شخصی به نام ویلی تیلور می‌باشد.

 • سایت Eastlake Studio

این شرکت، مستقر در شیکاگو بوده و از فضاهای موجود در شرکت‌ها به درستی و اصولی استفاده می‌کند که همه اینها با نحوه چیدمان سایت آنها به تصویر کشیده شده است.

 • سایت R. Gambrel

اگر به دنبال یک ‌سایت در درجه اول بصری هستید، باید به S.R. Gambrel به عنوان یک چیدمان ساده و تمیز مراجعه کنید.

 • سایت Urbanology Designs

نمونه‌های موجود در این سایت نمادی از محبوب‌ترین سبک طراحی این روزها برای یک طراحی آنلاین دکوراسیون است.

 • سایت HOUZZ

با مراجعه به سایت طراحی آنلاین دکوراسیون Houzz که به عنوان یکی از بهترین سایت های دکوراسیون داخلی دنیا شناخته می‌شود شما با انواع متنوعی از ایده‌های طراحی دکوراسیون داخلی مواجه خواهید شد که نمونه‌های مشابه کمتری از آن را در سایت‌های دیگر دیده‌اید.

 • سایت Imperfect Interiors

با مراجعه به سایت Imperfect Interiors می‌توانید با ترکیب ارزان با غیرمعمول، قدیمی با جدید، خانه خود را به فضایی الهام بخش تبدیل کنید که کاملا منحصر به فرد و پر از شخصیت باشد.

 • سایت home designing

Home Designing یک سایت طراحی آنلاین دکوراسیون همه جانبه است که به تمامی نقاط و وسایل موجود در خانه از جمله مبلمان، رنگ دیوارها، فناوری، طرح‌های خانه برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه در  آینده توجه می‌کند.

 • سایت Decorilla

دکوریلا نیز یکی از بهترین و مشهورترین سایت های این زمینه است که راه‌حل‌های طراحی داخلی را برای صاحبان خانه و مشاغل در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

Rate this post

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط