تصویر دکوراسیون مزون عروس

دکوراسیون مزون عروس را چگونه منحصر به فرد کنیم؟

به نظر شما مهمترین عناصر برای داشتن یک مزون عروس جذاب چیست؟ دکوراسیون مزون عروس برای ایجاد پیوند اعتماد و جلب نظر مشتری بسیار مهم است. مغازه های لباس عروس مکانی رویایی هستند. عروس خانم ها به دنبال جان بخشیدن به یکی از مهمترین آرزوهایشان هستند، تصمیمی بسیار احساسی و سخت می گیرند و می دانند که خاطرات این روز برای همیشه در ذهن خانواده ها و نزدیک ترین دوستانشان خواهد ماند.

طراحی داخلی و دکوراسیون باید به گونه ای باشد که تمام انتظارات عروس را برآورده کند، باید هر چیزی را که او نیاز دارد از جمله اعتماد، زیبایی، حرفه ای بودن را منتقل کند. فضای داخلی فروشگاه باید با سبک و مد روز پیش رود. می توانید از تصاویر متحرک، موسیقی، بو، نورها، بافت های موجود در مبلمان، برای ارتباط گرفتن با تمامی حواس مخاطب استفاده کنید.

تصویر دکوراسیون مزون عروس را چگونه منحصر به فرد کنیم

در حالی که یک مزون لباس عروس باید مجموعه وسیعی از لباس ها،تاج و تور را به تناسب سبک‌ها و اندازه‌های مختلف داشته باشد، دکوراسیون مغازه چیزی است که توجه عابرین را از خیابان به خود جلب می‌کند و باعث می‌شود مشتریان در حین نگاه کردن و امتحان کردن لباس‌ها احساس رضایت کنند.

المان های بکار رفته در دکوراسیون مزون عروس

با بکارگیری جدیدترین سبک ها، نورپردازی،رنگ و چیدمان مناسب  میتوانید فضای آرامش بخشی ایجاد کنید که عروس ها و مهمانان آنها برای صرف زمان و هزینه در مزون شما مشکلی نخواهند داشت.

تصویر المان های بکار رفته در دکوراسیون مزون عروس

نورپردازی

مزون های لباس عروس می توانند به طور موثر از نورپردازی برای جلب نظر مشتری استفاده کنند.در واقع، نورپردازی یکی از مهمترین موارد در طراحی و دکوراسیون مزون عروس است.

باید به لباس عروس به‌عنوان یک «تکه هنری» نگاه کرد، نه تنها داخل ویترین، بلکه در «نقاط گرم» داخل فروشگاه می توان با نور پردازی مناسب جلوه و شکوه لباس را دو چندان کرد.

تصویر نورپردازی

نورپردازی خوب می تواند هیجان و ارتباط موثر ایجاد کند. در حقیقت نور مناسب درخشندگی، جزئیات و ارزش محصولات ما را برجسته می کند. نورپردازی می تواند مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد تا زمان بیشتری را در فروشگاه شما بگذرانند و پول بیشتری خرج کنند.مشتری ها در صورتی که حس خوبی از مزون داشته باشند احتمال بازگشت بیشتری دارند و  احتمالا فروشگاه شما را به دوستان و عزیزان خود نیز توصیه می کنند.

لوسترهای تزئینی یا چراغ های با بافت نرم را از سقف آویزان کنید یا چراغ ها را در امتداد دیوارها آویزان کنید تا نور اصلی مغازه را تشکیل دهند. چراغ‌های رومیزی کوچک را در اطراف محل اصلی نمایش اضافه کنید، جایی که همراهان عروس ممکن است هنگام تعویض عروس‌ها بنشینند.

نور همچنین به ما کمک می کند تا عروس ها احساس اعتماد به نفس، زیبایی و آرامش بیشتری داشته باشند. بر خلق و خو، رفتارها و عادات خرید تأثیر می گذارد و توجه مشتریان را به لباس ها موجود در مزون جلب می کند.

رنگ مناسب برای دکوراسیون مزون عروس

انتخاب رنگ نیز می تواند دشوار باشد. استفاده از رنگ های ملایم و خنثی اغلب توصیه می شود. اما زمانی که رنگ ها را به درستی ترکیب کنید می توانید از رنگ‌ها و تناژهای گرم تر نیز استفاده کنید.

دیوارها و سقف را به رنگی تسکین دهنده و ثابت، مانند کرم یا بژ رنگ کنید تا لباس ها برجسته ترین عنصر مزون باشند. اگر می خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید، یک چاپ گل تک رنگ، مانند گل های سفید روی پس زمینه کرم انتخاب کنید.

رنگی را انتخاب کنید که برای چشم خوشایند باشد، مانند رنگ های پاستلی،همچنین از همین رنگ نیز می توانید برای درهای اتاق های پرو استفاده کنید.

تصویر رنگ مناسب برای دکوراسیون مزون عروس

اگر می‌خواهید یا نیاز به ایجاد یک پس‌زمینه کاملاً سفید دارید، سعی کنید با استفاده از مواد دیگری تضاد ایجاد کنید به عنوان مثال می توانید از  تکه‌های سنگ مرمر استفاده کنید، زیرا پس زمینه سفید می‌تواند لباس‌ها را محو کند.

سبک دکوراسیون مزون عروس

هنگام طراحی داخلی مزون خود، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، سبک مورد علاقه تان است. سبکی را انتخاب کنید که در عین منحصر به فرد بودن، برای مخاطب هدف شما مناسب باشد. می توانید از سبک های رمانتیک، مدرن و کلاسیک برای دکوراسیون مزون عروس استفاده کنید.

سبک رمانتیک

اگر قصد دارید فضای داخلی مزون خود را به سبک رمانتیک تزئین کنید، به رنگ های صورتی، قرمز و بنفش درخشان فکر کنید که با طلایی و سفید خالص تکمیل می شوند. در عین حال در این سبک، سایر وسایل باید مجلل باشند. از مخمل، ابریشم، پرده توری ، کوسن و اثاثیه یا لوازم داخلی خاص استفاده کنید. برای کفپوش می توانید از سنگ مرمر یا فرش استفاده کنید تا یک محیط رویایی را برای عروس خانم ها به تصویر بکشانید.

سبک مدرن

درخشش و عناصر ساختاری قوی کلید این سبک هستند. سبک مدرن یک طراحی جهت دار است که با یک پالت رنگ محدود برجسته می شود. برای رسیدن به این هدف در دکوراسیون مزون عروس، از تناژهای شکلاتی، سیاه، رنگ های خنثی و بژ استفاده کنید. این رنگ ها را با یک یا دو رنگ روشن ترکیب کنید. مبلمان ساده ، لوازم جانبی و نورهای مکمل، ظاهر را تکمیل می کنند.

تصویر سبک مدرن

از خطوط ساده در بافت ها ،دیوار و پارچه ها استفاده کنید. این سبک مینیمال و ساده است اما به هیچ وجه کسل کننده یا قدیمی نیست.

سبک کلاسیک

ظرافت و شکوه در این سبک بسیار حیاتی است، بنابراین مطمئن شوید که رنگ های مزون شما زنانه و جذاب هستند. مبلمان شیک و پرزرق و برق و اشیای عتیقه در کنار تخته‌های چوبی ایده‌آل هستند.همچنین یک دیوار ویژه با کاشی‌های دیواری لعابدار یا کاغذ دیواری گلدار به خوبی با این سبک سازگار است.

چیدمان مزون عروس

هنگامی که در مورد سبک مزون خود تصمیم گرفتید، وقت آن است که فضای داخلی مزون را چیدمان کنید. هنگام طراحی داخلی مزون عروس، مهم است که چیدمان درستی داشته باشید. شما باید بگونه ای عمل کنید که مزون شما دارای فضایی آرامش بخش باشد که عروس خانم ها در آن احساس راحتی کنند.

تصویر چیدمان مزون عروس

ایجاد یک فضای صمیمی و شخصی برای مزون های کوچکتر، بسیار آسان است. اما برای مزون های بزرگتر، این کار می تواند یک چالش باشد. برای اینکه مزون شما سرد و غیر دوستانه نشود، به جای نور فلورسنت، نور ملایم و گرم را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از نورافکن‌ها برای افزودن تمرکز به لباس‌های نمایش داده شده استفاده کنید.

گل و گیاهان طبیعی و مصنوعی روی میزها ، طاقچه‌ها و در نهایت کنار اتاق‌های پرو قرار دهید. گل‌ها ظاهر مزون شما را صمیمی تر می‌کنند و آن را به منطقه‌ای آرام‌ و جذاب‌ تبدیل می‌کنند.

در نهایت، اگر فضای خالی زیادی در مزون عروس خود دارید، یک راه عالی برای غلبه بر آن، این است که آنها را با اکسسوری ها، لوازم جانبی، عکس های قاب شده از عروس یا حتی آینه هایی که در زوایای مختلف تنظیم شده اند، پر کنید. استفاده حداکثری از فضای خالی یک راه عالی برای متمایز کردن خود از سایر رقبا است.

بدین منظور فضای خالی دیوار را با قفسه‌های شیشه‌ای پر کنید که برای جانمای تاج‌ها و تور ها مناسب هستند. پرتره‌های حرفه‌ای یا پوسترهای عروس با طراحی مورد علاقه خود را با قاب آویزان کنید. وسایل شخصی را روی دیوارها قرار ندهید زیرا مغازه باید مجلل و حرفه ای به نظر برسد.

سعی کنید در نحوه چیدمان خود بگونه ای عمل کنید که هیچ الگوی ترافیکی وجود نداشته باشد، تا مشتریان بتوانند در اوقات فراغت خود تمام لباس های عروسی را که در فروشگاه دارید بررسی کنند.

برای رسیدن به این چیدمان، قفسه هایی را انتخاب کنید که در اطراف مزون شما چیده شده اند. با این کار از انسداد مسیرها و شلوغی مزون جلوگیری می کنید.

آینه‌های بزرگ را در قاب‌های طلایی یا چوبی تزئینی روی فضای دیوار باز نصب کنید تا هنگام امتحان لباس‌های عروس، دید کاملی را برای عروس فراهم کند. در صورت امکان، آینه ها را در زوایای قرار دهید تا چندین نما ایجاد شود.

تصویر آینه‌های بزرگ مزون عروس

صندلی ها یا نیمکت های روکش دار را در نزدیکی قسمت های اتاق رختکن قرار دهید. میزهای انتهایی کوچک یا میزهای قهوه گرد گرد را نزدیک محل نشیمن بچینید. روی میزها رومیزی بپوشانید که با پرده هایی که در مغازه آویزان کرده اید مطابقت داشته باشد تا ظاهری یکدست داشته باشید.

نقاط کانونی

هنگام دکوراسیون مزون عروس ، داشتن  چند نقطه کانونی ایده خوبی است. اگر می خواهید وقتی مشتری وارد مزون شما می شود، بلافاصله مجذوب کار خاصی شود، ایجاد نقطه کانونی راهی عالی برای رسیدن به این هدف است.

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای ایجاد نقطه کانونی در دکوراسیون مزون عروس ، استفاده از مانکن‌ها است، زیرا به شما این امکان را می‌دهند که بهترین پیشنهادتان را برجسته کنید. موثرترین راه برای انجام این کار این است که به سادگی روی لباس مجلسی تمرکز کنید. در استفاده از مانکن های پر زرق و برق اجتناب کنید، زیرا جلوه را کاملاً از بین می برد. در عوض، اجازه دهید لباس‌های عروس خودشان برجسته باشند.

Rate this post

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط